ROK 2017

MAKAK BOULDER KOLOTOČ 

Zúčastili jsme se všech závodů boulder kolotoče pro děti. Byl to skvělý dvouhodinový trénink a na závěr každého závodu každý dostal ještě krásné odměny a diplom. 

Lenka

ZÁVOD U14 OLOMOUC - 25.3.2017

Terka Sejnová a Šimon Pražák - 5. místo

První závod U14 byl v daleké Olomouci, kam se vypravila Terka S. a vzala s sebou bratry Pražáky. Štěpán Pražák byl poprvé na závodech U14. První cestu zvádl skvěle, zapsal si TOP a v druhé cestě skončil na 10. místě. Protože první cestu až na dva závodníky topovali všichni, na finále to nestačilo. Obsadil 10. místo z 13 závodníků. Jeho bratr Šimon předvedl parádní výkon v obou kvalifikačních cestách, které topoval a v kategorii U12 si zajistil postup do finále. Z 18 závodníků obsadil skvělé 5. místo. Terka Sejnová měla postup do finále složitější, protože druhou cestu netopovala, ale na finále to stačilo. Skončila jako Šimon na 5. místě z 25. závodnic v kategorii U12.

Lenka

 

 

4. KOLO ZÁVODU NA KLADNĚ - 1.4.2017

Tentokrát se boulderovalo a za Pavoučky závodili: Lukáš Trávníček - 4. místo, Majda Hatašová - 3. místo, Tereza Sejnová - 2. místo a Markéta Hatašová - 1. místo. Průběžně je na tom Terka, kde rozhodne poslední závod 27.5., který bude na rychlost a obtížnost. Zatím je na děleném 1 a 2. místě.

 

BOULDEROVÉ ZÁVODY V JABLONCI - 30.7. 

MARKÉTA HATAŠOVÁ - 3. MÍSTO

 

ZÁVODY - ÚJEZD NAD LESY 15.11.2017 

Nejvíc medailí ze závodu :)

 
Na první závody jsme do Újezdu jeli v roce 2010, takže zkušenosti letité :) Tentokrát se ze školy a školky ulilo 10 pavoučků. Všichni dvě kvalifikační cesty zvládli na jedničku a mohli bojovat ve finále o medaile. V nejmadší kategorii jsme měli dvě závodnice, Terezku Tichou (2. místo) a Štěpánku Trávníčkovou (3. místo). Eliška Trávníčková postoupila z prvního místa do finále, ale v závěru skončila druhá. Štěpán Pražák předvedl bravurní výkon a zaslouženě vyhrál. Velký boj předvedl Luky Trávníček s Honzou Skočdopole, kdy u Lukyho vyhrála nervozita a Honza si vybojoval první místo. Jako jediná v kategorii topovala Majda Hatašová finálovku a tím získala zlato. Terce Hatzelové se finále nepovedlo a obsadila 6. místo. Martin Šplíchal nezvádl v superfinále strop a dolezl si pro druhé místo. A Markéta Hatašová v superfinále vylezla nejdál a tím vyhrála. 
Závody jsme si všichni moc užili a těšíme se na další. :)
Lenka
 

SILVESTROVSKÉ ZÁVODY V HEJNICÍCH - 30.12.2017

Stále duo Martin Šplíchal s Lukášem Trávníčkem ukončili rok 2017 na jedné z nejstarších stěn v Hejnicích. Martin vyhrál a Luky byl druhý. Martin se probojoval i mezi 10 chlapů z šestnácti do finále. Kluci jsou nadšení a baví je to a o tom to je :) 

 

 

 

 

 

 

LEZECKÝ MARATON DVOJIC NA ŠUTRU - 16.12.2017

Nejmladšími členy mezi závodícími dospěláky byl náš Lukáš Trávníček s Martinem Šplíchalem. Kluci si vedli parádně, plné nadšení a sil vylezli za 4,5 hodiny přes 70 linií a z 19 dvojic obsadili parádní 6. místo. Moc klukům gratulujeme a děkujeme za zastoupení pavoučků v tomto závodě.