ZÁVODNÍ TRÉNINKY

Tréninky jsou pod vedením Lenky a Jardy. Choďte s pětiminutovým předstihem, ať se stihneme převléknout. Na recepci stačí nahlásit, že jste z pavoučků, dostanete klíče. 

S sebou na každou hodinu: PERMICI, sportovní oblečení, pití, lezečky, sedák, Mg pytlík

 

TRÉNINKY

ÚTERÝ: MAKAK BOULDER LIBEREC - 16:00 - 17:30

PÁTEK: MAKAK JABLONEC - 16:00 - 18:00

  

Cena tréninku: permice na 5 vstupů (600,- Kč). Hlídejte si, když permici vychodíte, abyste si zaplatili další. 

Omluvenky: Prosím vás, abyste omlouvali své děti, hned jak víte, že nepřijdou. Důvody nám sdělovat nemusíte, stačí jen napsat, že nepřijde. Můžete psát sms na tel.: 739 550 512 nebo psát do vzkazů na webových stránkách. Pokud vaše dítě nebude před tréninkem omluvené, budeme proškrtávat vstup. Pokud budeme rušit trénink, bude to zveřejněno zde a v aktualitách min. 3 dny předem. Jinak Vám napíšeme SMS.

 

PRŮBĚH TRÉNINKU: rozehřátí, rozcvičení, trénink zaměřený na sílu, vytrvalost, techniku, hry, různá cvičení, jištění, navazování, vyvádění cest. 

 

NEZÁVODNÍ TRÉNINKY

Tréninky jsou pod vedením Petry Poličové a Kačky Zemánkové. Choďte s pětiminutovým předstihem, ať se stihneme převléknout. Na recepci stačí nahlásit, že jste z pavoučků a předložit kartičku.

S sebou na každou hodinu: PAVOUČÁK!!!, sportovní oblečení, pití, lezečky, kdo nemá svůj sedák, půjčíme.

 

TRÉNINKY MAKAK BOULDER LIBEREC 

PÁTEK: 15:00 - 16:30 a 16:30 - 18:00

  

Cena tréninku: permice na 5 vstupů (600,- Kč). Hlídejte si, když permici vychodíte, abyste si zaplatili další. 

Omluvenky: Prosím vás, abyste omlouvali své děti, hned jak víte, že nepřijdou. Důvody nám sdělovat nemusíte, stačí jen napsat, že nepřijde. Můžete psát sms na tel.: 733 266 008 - Petra nebo psát do vzkazů na webových stránkách. Pokud vaše dítě nebude před tréninkem omluvené, budeme proškrtávat vstup. Pokud budeme rušit trénink, bude to zveřejněno zde a v aktualitách min. 3 dny předem. Jinak Vám napíšeme SMS.

 

PRŮBĚH TRÉNINKU: rozehřátí, rozcvičení, trénink zaměřený na sílu, vytrvalost, techniku, hry, různá cvičení, jištění a navazování.