rok 2008

Lezecký kroužek vznikl s vybudováním venkovní lezecké stěny ve Squash areně na Kunratické v Liberci. První lezení bylo 12.5.2008. Uspořádali jsme čtvery závody na venkovní stěně a jedny na boulderovce. 

 

rok 2010

V létě jsme připravili pro 47 dětí příměstský lezecký tábor ve čtyřech turnusech v okolí Liberce. Od září 2010 lezeme na stěně Šutr. Pravidelně každý rok jezdíme s dětmi na příměstské tábory v okolí Liberce. 

 

rok 2012

O letních prázdninách jsme byli na chatě v Horním Sedle. Od září 2012 jsme připravovali 14 dětí na závody. Jezdí už i nejvyšší úroveň závodů (Český pohár), kde postupují do finále. 

 

rok 2013

Od září jsme rozšířili závodní tým o dalších 6 dětí. Nejlépe si vede Nela Tvrzníková, která vyhrála MČR a i celkové bodování Českého poháru. O letních prázninách jsme vynechali příměstské tábory a dva týdny byli na chatě v Horním Sedle. 

 

rok 2014

Petra Poličová a Bára Ježková si v roce 2014 udělaly instruktorské zkoušky na stěnu a mají páteční tréninky. 

 

rok 2015

Lenka s Jardou si povýšili vzdělání a jsou trenéři sportovního lezení. Aleš Maršík v kategorii B dostal do reprezentace v ČR a účastní se Evropských pohárů. Opět jsme strávili dva týdny o prázdninách lezením na Obrvégrech. 

 

rok 2016

Závodní děti vedli Lenka s Jardou, trénovali v úterý na Makaku v Jablonci a ve čtvtek na boulderovce na Šutru. Petra s Kačkou vedou děti v pátek na Šutru. Nela Tvrzníková se dostala do reprezentace ČR v kategorii B a zúčastnila se jednoho Evropského poháru. Majda Hatašová v celkovém hodnocení v U10 skončila na 3. místě. Opět jsme byli na týden na Obrvégrech, ale tentokrát jen se závodním týmem.

 

rok 2017

Závodní děti vedli Lenka s Jardou, trénovali v úterý na Makaku v Jablonci a ve čtvtek na boulderovce na Šutru. Petra s Kačkou vedou děti v pátek na Šutru. V létě proběhl jako vždy tábor na Obrvégrech. Tento rok jsme se moc závodů nezúčastnili. 

 

rok 2018

Zavodů se nejvíce zúčastňuje Lukáš Trávníček, který jezdí pravidelně. Ostatní děti se závodů snaží zúčastnit. Zažili jsme skvělý táborový týden na Obrvégrech. Po 10 letech se loučíme se stěnou Šutr a čtvrteční tréninky se přesouvají na Makak boulder. Stejně tak páteční skupiny. 

 

rok 2019

Opět jsme strávili týden na Horním Sedle. Pokračujeme v trénincích 2x týdně, jeden v Jablonci na lanech a jeden na boulderu v Liberci. Účastníme se pravidelně závodů na boulderovce. 

 

rok 2020

V covidovém roce, kde jsme byli dost omezeni, ale i tak jsme zvládli uspořádat boulderové závody v Boulder Pointu a i strávit týden na Horním Sedle.

 

rok 2021

Naše první setkání v covidovém období bylo na Horním Sedle. 

 

 

Licence